Happy Day Team

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Happy Day Team » Вопросы и ответы » Професійний догляд за обличчям


Професійний догляд за обличчям

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Порадьте хороший професійний догляд за обличчям, ніяк не можу підібрати. У мене сухий тип шкіри, звичайні креми зволожують, але не надовго. Тому шкіра не отримує належного зволоження, а це спричинює появу зморшок.

0

2

На ринку України досить широкий вибір професійної косметики. Промоніторивши магазини, почитавши відгуки клієнтів , а також опис товару, можна підібрати хороший комплексний догляд в домашніх умовах. Перед тим як щось купити , завжди опираюсь на відгуки, це допомагає мені зробити правильний вибір.

0

3

Серед американського бренду Vivant Skin Care можна підібрати догляд в домашніх умовах, адже це хороша якісна професійна косметика. Переглянути асортимент можна на сайті інтернет-магазину https://idn-cosmetics.com/vivant-skin-care в складі косметики гіалуронува кислота, миндальна кислота, алоє вера, водорослі, пептиди, ретиноїди, молочна кислота та інш. Дуже хороша якість, задоволена користуванням, тому можу порадити . Доставка по Україні швидка, зручна оплата, ціна вказана у зручній валюті .

0


Вы здесь » Happy Day Team » Вопросы и ответы » Професійний догляд за обличчям